Javno preduzeće Skijališta Srbije i humanitarna organizacija NURDOR organizovali su danas humanitarnu ski trku na Кopaoniku i tom prilikom prikupljeno je 900.000 dinara. Na trci koja je održana na stazi Кaraman greben učestvovalo je više od 80 takmičara.

U muškoj kategoriji najbolje vreme imao je Vuković Milisav, u ženskoj kategoriji prvu poziciju zauzela je Bobac Sonja, dok je u kategoriji najmlađih prvo mesto osvojio Bajić Кosta. Najbolji takmičar koji je vozio bord bio je Luka Šušić.

I ove godine je tradicionalna ski trka Skijališta Srbije imala humanitarni karakter pod sloganom “Budi život”, a prikupljena sredstva namenjena su za adaptaciju nove Roditeljske kuće u Beogradu za smeštaj i brigu o deci oboleloj od raka iz cele Srbije.

Skijališta Srbije i Nurdor se zahaljuju svima koji su učestvovali i podržali ovu akciju.